Ярузька Гімназія Могилів-Подільської міської ради Вінницької області

21 січ. 2022

День Соборності України

До Дня Соборності України з учнями 3 класу проведено інтерактивне заняття "З Україною в серці живем"( вчитель Пухліченко Г.А.).
21 січ. 2022

День Соборності України

До Дня Соборності України з учнями 2 класу було проведено інтерактивне заняття "З Україною в серці живемо"(вчитель Перехрестова Т.В.).
19 січ. 2022

Обласний етап Всеукраїнської фотовиставки "Україна - це ми!"

День Соборності відзначає Український ввесь народ, Кожен українець щастя У це свято нехай знайде, Згадаймо ми сьогодні разом Про єдність всієї країни, Мир нехай панує в Україні, І не буде війни! Пишаймося, що ми українці! #Україна_це_ми #УДЦНПВ
30 груд. 2021

Новорічне музичне асорті

30 грудня у нашій школі відбулось «Новорічне музичне асорті », яке презентували учні 5-9 класів.
23 груд. 2021

#Різдвяний_вінок__для_Героя

Учні 9 класу взяли участь у Всеукраїнській акції «Різдвяний вінок для Героя»,
21 груд. 2021

тематичний урок « Полковник Іван Богун – військово – політичний діяч».

З нагоди відзначення 370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами полковника Івана Богуна, героїчної сторінки в історії боротьби українського народу за незалежність,
17 груд. 2021

Міський фестиваль-конкурс

16 грудня у нашій школі відбулась інсценізація вистави за мотивами казки"Попелюшка" в рамках міського фестивалю-конкурсу вистав за мотивами творів зарубіжної літератури.
17 груд. 2021

Є свято гарне в Україні. Є свято казки чарівне. Що Миколай в святій ряднині Слухняним ласощі несе.

Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.
7 груд. 2021

Берегине_моя_українська_хустко

7 грудня у світі відзначають День української хустки.
5 груд. 2021

Тиждень знань правил пожежної безпеки

З 22 по 26 листопада в закладі під керівництвом вчителя основ здоров'я Гервазієвої Р.І. проведено Тиждень знань правил пожежної безпеки на тему " З вогнем будьте обережні - вивчіть правила пожежні! ".

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

20 лютого в Україні відзначають День героїв небесної Сотні. Цього дня у багатьох наших містах, селах відбулися акції памяті героїв Майдану.

Також  до вшанування подвигу учасників Революції Гідності  долучилася

Ярузька СЗШ І-ІІІ ступенів під назвою «Небесній Сотні шана й молитви!».

Учні у своїх віршах та піснях закликали до мужності, патріотизму, громадянському обов’язку.